Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky 2015

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
31.12.Silvestrovský běh Havlovice11km běh38:28min3/3
20.12.Českobrodská desítka10km běh35:33min3/4
13.12.Běh cyklistů6km běh28:52min10/13
12.12.Běh o Hostivařského kamzíka5,8km běh22:25min4/11
9.12.Plavecký Vánoční přebor Slavie Praha50m M39,3s12
9.12.Plavecký Vánoční přebor Slavie Praha50m Z39,7s11
9.12.Plavecký Vánoční přebor Slavie Praha50m P41,3s9
9.12.Plavecký Vánoční přebor Slavie Praha50m VZ29,9s9
9.12.Winter Indoor Triathlon0,5-15-3km47:38min1
5.12.2 míle Stromovka3,2km11:05min5
3.12.Plavecké přebory Hisport Teamu100m VZ1:09,74min2
3.12.Plavecké přebory Hisport Teamu100m P1:31,38min1
3.12.Plavecké přebory Hisport Teamu100m Z1:27,03min2
3.12.Plavecké přebory Hisport Teamu200m PZ3:05,38min2
21.11.Svatojánská dvacítka Beroun17,8km běh1:07:43h10/17
15.11.Maraton Ústí42,2km běh3:00:09h2/4
14.11.Běh 17.listopadu Hvězdaběh 9km35:46min60
8.11.Velká Kunratickáběh 3,1km14:32,7min92
7.11.2 míle Stromovka3,2km10:53min2
4.11.Běh o pohár rektora ČZUběh 6,6km25:46min14/15
31.10.Janovská 1919km běh1:22:35min17/21
25.10.Klánovický půlmaraton21,1km1:24:57h8/16
20.10.Běh Hostivaří5,6km běh22:54min18
19.10.Maraton Gardaběh 42,2km3:00:40h4/16
10.10.Lesní běh Říčany11km47:18min11/16
3.10.běh Kokořínským údolím25km1:41:59min3/5
28.9.Svatováclavský běh3,25km13:32min7/12
20.9.Hvězdná desítkaběh 10km38:22min10/13
19.9.Duatlon Žamberk5-20-3km1:00:40h7/17
13.9.Běh na Petřínskou rozhlednu3,5km + 299 schodů18:25min13/25
12.9.Babický Trail 1/4 Maraton11km41:49min9/10
10.9.Běh Anny Marie6,6km25:03min1/1
8.9.MPD 4.kolo Spartaběh 5km18:22,41min9
6.9.Duatlon Příbram5-60-15km3:15:43h4/14
5.9.2 míle Stromovka3,2km11:11min3
3.9.Běh Smetánkou3,4km15:06min6
30.8.Triatlon Pardubice0,75-20-5km1:02:13h4/7
29.8.Velká cena města Úvalběh 5km23:14min6
29.8.Velká cena města Úval25km MTB1:09:49h6/17
28.8.Rasokrosběh 7,5km32:50min9
23.8.Dálkové plavání Račice10km3:30:46min6/25
22.8.Pilmantriatlon 1,9-93-18km4:46:50h3/11
20.8.Krčský Lomcovákběh 4,7km18:07min7/10
16.8.TRIPrague1,9-90-21km4:27:59h2/10
8.8.Dálkové plavání Jablonec5km1:37:28min2/16
8.8.Gigatlon Jablonec0,5-2,5-6-15-2,5km1:10:45min5
5.8.Běh Drahaňskou roklí6,3km27:43min7/14
2.8.Slovakman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:39:54h5/10
29.7.VŠ liga Praha5km běh17:55min6
25.7.Triatlon Mělník0,75-20-5km1:06:21h18/29
22.7.Triatlon Sadská0,4-20-3km?:?h?/?
19.7.Pražský triatlon0,7-40-10km2:08:02h5
18.7.Železný Chlísttriatlon 0,6-26-6,5km1:20:59h2/2
12.7.Roth IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:32:02h15/86
30.6.Krčský kros4,4km15:42min5/7
28.6.Terénní triatlon Hostivař0,8-24,5-10,5km1:07:46h2
24.6.běh Olympijského dneběh 10km37:41min15/20
22.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km8:54:32h3/7
16.6.Běh Vidrholcem5,8km20:04min1/1
14.6.Mistrovství Prahy v triatlonu0,75-20-5km1:14:22h16/19
13.6.FMB Kolínběh 14,2km55:38min2/7
9.6.Přebor Sabzoběh 3,6km12:45min1/2
6.6.Czechman1/2IM4:25:19h5/18
2.6.MPD 2.kolo Juliskaběh 3km10:23min10
31.5.Triatlon Ostrá0,7-30-6km1:18:40h16/21
30.5.Pečecká 100100km silnice2:59min5-8
29.5.Plavecké přebory Hisport Teamu100m VZ1:09min2
29.5.Plavecké přebory Hisport Teamu50m D42,5s2
29.5.Plavecké přebory Hisport Teamu100m Z1:29min3
29.5.Plavecké přebory Hisport Teamu200m PZ3:07min3
28.5.JAKběh 4,6km16:44min2/4
24.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:23:00h10/21
21.5.Hostivařský vytrvalecplavání 1,9km26:07min4/7
21.5.Běh projektantů3,5km běh12:47min8/8
19.5.Krčská 1212,5km47:30min2/4
17.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod MIX65+330bodů1/2
16.5.Vltava Runběh štafeta 360km25:02:57h5
16.5.Běh Sova5,5km19:58min6/9
14.5.Aquatlon golf Hostivař0,35-2,7km20:14min7
14.5.Běh golf Hostivař - na boso5,4km18:52min1/9
9.5.Krušnoman duatlon5-80-15km4:12:31h4/16
3.5.Pražský maratonběh 42,2km2:47:10h32/60
1.5.Duatlon Břehy6,6-24-3,3km1:18:47h12/17
26.4.Aguatlon Praha 11400m plavání + 5,2km běh23:49min12/23
25.4.Pošuk kros16,5km1:13:03h3/3
25.4.Čarodejnický běh3600m?1
23.4.VŠ liga Praha10km běh37:25min7
19.4.Újezdský duatlon3-26-2km1:05:26h4/9
18.4.Sázavák75km silnice2:04:37h7/15
12.4.Běh Modřanskou roklí10km40:27min3/14
11.4.Bakovský půlmaratonběh 21,1km1:18:06h8/9
10.4.Běh Čimickým hájem5,5km20:50min5
5.4.Aguatlon Praha400m plavání + 5km běh23:28min10/12
2.4.Jarní běh Otakara Pachmanna6,1km24:10min12
28.3.Pražský půlmaratonběh 21,1km1:16:29h43/58
26.3.Krčská 5běh 5km17:51min2
22.3.Českobrodská pečeťběh 10km36:10min9/13
21.3.VŠ liga Praha5km běh17:12min1
14.3.Pečecká desítkaběh 10km34:52min21/33
7.3.Kbelská desítkaběh 10km34:49min26/12
28.2.VŠ liga Praha5km běh17:05min1
8.2.Jilemnická 5040km běžky klasika2:54:13h13/26
7.2.Boboloppet90km5:59:10h21/27
4.2.Pražský pohár v běhu na lyžích1,5km4:23min10/11
4.2.Winter Indoor Triathlon0,5-15-3km47:37min1
1.2.Orlický maraton45km běžky klasika2:49:16h34/56
31.1.Zimní triatlon Jablonec5-13-8km1:30:13h3/3
28.1.Winter Indoor Triathlon0,5-15-3km47:54min1
27.1.5. veřejné závody PASběh 1500m4:35.14min23
23.1.4. veřejné závody PASběh 1500m4:39.84min9
20.1.3. veřejné závody PASběh 800m2:23.42min26
20.1.3. veřejné závody PASběh 400m60.67s20
17.1.Zimní běh na Blaníkběh 21km1:29:59h6/8
16.1.2. veřejné závody PASběh 1km2:56.13min27
11.1.Jizerská 5045km (zkrácena) běžky klasika2:26:04h155/222
9.1.1. veřejné závody PASběh 2km6:19.60min10
3.1.2 míle Stromovka3,2km11:02min3
3.1.Piatlonpivo + 2km běh + pivo?1

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2015Ski tourcelkové pořadí10373 bodů23/37
2015Tři pro zdravícelkové pořadí331 bodů1/1
2015Ford Czechman tour, ČPcelkové pořadí384,98/376,74 bodů4/9
2015Duatlon, ČPcelkové pořadí260,11/233,13 bodů3/8
2015Aqutlon, ČPcelkové pořadí163,97/143,94 bodů11/32
2015Olympijský triatlon, ČPcelkové pořadí145,60/135,35 bodů33/58

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist