Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky 2012

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
30.12.Jizerský night maraton35km běžky volně1:47:48h27/32
16.12.Českobrodská desítka10km běh38:07min6/10
7.-8.12.Pražská stovka123km běh12,5hvzdal na 85km
1.12.Běh kolem Hostivařské přehrady7km běh24:41min7/8
24.11.Svatojánská dvacítka Beroun17,8km běh1:05:11h10/16
19.11.Plavecká štafeta Hostivařtým - 8x50mP+8x50mVZ10:10,1min18
19.11.Plavecká štafeta Hostivař50m VZ29,91s
19.11.Plavecká štafeta Hostivař50m P39,76s
11.11.Velká Kunratická3,1km běh14:00min37/49
10.11.ŠUTR18km běh1:23:41h5
7.11.Běh ČZU Suchdol6,6km běh24:49min8/11
4.11.Sild kros9,5km běh38:19min8/10
3.11.2 míle Stromovka3,2km běh10:54min4
28.10.Maraton Frankfurt42,2km běh2:53:10h100/477
23.10.Běh Hostivař5,6km běh20:31min6
21.10.Běh Český Brod3,25km běh11:18min2/2
13.10.Benešovský půlmaraton21,1km běh1:22:53h2/5
10.10.Běh Točná8,1km běh32:29min3
6.10.Běh Kokořínským údolím25km běh1:41:12h2/4
4.10.Běh projektantů3,5km běh13:01min5/7
2.10.JAK4,6km běh16:28min1/1
30.9.Běchovice10km běh37:39min12/130
28.9.Milešovka17,5km běh1:25:34min5/7
26.9.Geofyzikální běh6km běh22:06min10/14
22.9.Šternberk100km silnice2:52:59h10/12
18.9.Běh Horní Počernice7,5km běh29:10min6/7
16.9.Duatlon Příbram5-60-15km3:14:11h5/13
11.9.Běh Anny Marie6,6km běh24:58min4/7
8.9.Mattoni Grand Prix Praha10km běh37:45min52/56
4.9.Rasokros7,5km běh32:29min14/18
1.9.MTB Úvaly25km kolo1:17:07h24/27
25.8.Triatlon Žďár1,9-94-21km4:59:52h10/25
18.8.Triatlon Pardubice0,7-20-5km1:04:30h9/16
12.8.Doksyman štafeta1,9-90-21km4:13:53h4
11.8.Tri tour Doksy0,7-30-7km1:33:17h12/4
4.8.Slovakman3,8-180-42,2km10:31:34h14/48
14.7.Kounická desítka10km běh42:25min13/29
6.7.Pražský střední triatlon1,5-94-23,5km5:05:48h4/7
23.6.IM Moraviaman3,8-180-42,2km10:43:24h17/35
20.6.Běh olympijského dne10km40:53min46/63
17.6.Triatlon Předboj0,75-28-7km1:29:21h7/11
16.6.Běh Miličovským hájem8,8km36:42min4
13.6.Břevnovských 10km10km39:25min10/15
10.6.Triatlon Račice1,5-40-10km2:17:27h16/22
7.6.Běh lesoparkem Malešice8km32:22min5/11
6.6.Běh lesoparkem Hostivař7km29:14min6/13
2.6.Czechman 1/2IM1,9-90-21km4:35:22h11/57
27.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:27:59h9/40
20.5.MTBO Klánoviceorientační závod390bodů2/5
19.5.ŠUTR36km3:30h6
13.5.Běh Újezd5,5km21:18min9
8.5.Sedlec-Prčice silnice103km3:13:27h13/47
5.5.Krušnoman5+78,5+15km4:07:27h7/23
3.5.Běh golfové hřiště Hostivař5km20:28min3
28.4.Pošuk kros16,5km1:19:42h2
28.4.Čarodejnický běh3600m?2
25.4.VŠ liga Praha10km běh39:19min6
22.4.Újezdský duatlon3+26+2km1:03:11h8/11
31.3.Pražský 1/2 maraton21,1km běh1:24:50h149/214
24.3.VŠ liga Praha10km běh38:12min10
18.3.Českobrodská pečeť10km běh38:49min26/37
10.3.Pečecká desítka10km běh38:55min78/106
3.3.Krkonošská 70ka70km běžky volně tým4:33:55h24
27.2.Zimní triatlon Jilemnice5km běh - 10km kolo - 9km běžky1:57:13h6/3
8.2.Velká cena Prahy Chuchle5km běžky volně12:32min36/38
5.2.Konig Ludwig Lauf50km běžky klasicky3:21:44h57/360
29.1.Zimní triatlon Hlinsko5km běh - 15km kolo - 8km běžky1:30:55h7/6
21.1.Zimní triatlon Jablonec5km běh - 13km kolo - 7km běžky1:32:11h11/12
14.1.Běh Vlašim15km1:05:52h5/8
8.1.Jizerská 5050km běžky klasicky3:32:56h269/428

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2012Zimní TT, ČPcelkové pořadí185,11/215,94 bodů6/5
2012Ski tourcelkové pořadí3185 bodů688
2012Tři pro zdravícelkové pořadí215 bodů1/4
2012Ford Czechman tourcelkové pořadí190,55/222,43 bodů10/23
2012TriTourcelkové pořadí262/219 bodů3/7

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist