Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky Majda

Závody 2018

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
11.11.Velká Kunratickáběh 3,1km3:21min13/20
10.11.Podzimní běh Olympu1280m4:34min5
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav200m VZ2:33,07min5
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m M1:25,92min4
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav400m PZ6:23,17min7
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m Z1:22,03min5
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav50m VZ32,48s4
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m PZ1:22,72min3
3.11.Plavecké závody Mladá Boleslav800m VZ11:37,75min7
21.10.Běh Republiky Československé1,3km4:53min2
21.10.Klánovický půlmaraton1km3:36min1/6
13.10.Plavecké závody Kutná Hora200m Z3:02,3min13
13.10.Plavecké závody Kutná Hora50m VZ32,20s6
13.10.Plavecké závody Kutná Hora400m VZ5:45,96min15
13.10.Plavecké závody Kutná Hora200m M3:21,02min9
13.10.Plavecké závody Kutná Hora100m VZ1:12,33min9
13.10.Plavecké závody Kutná Hora200m PZ3:01,83min11
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn pětiboj1772b32
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn 60m9.51s?
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn 800m2:41.89min?
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn 60m př.12.67s?
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn kriket29,77m?
28.9.Atletický pětiboj Praha - Podvinný mlýn dálka3,75m?
25.9.finále MPD - Pekařka60m př.12.17s6
25.9.finále MPD - Pekařka800m2:41,57min2
23.9.Atletické závody Čelákoviceběh 60m?,?s?
23.9.Atletické závody Čelákovicemíček??,??m?
23.9.Atletické závody Čelákovicedálka?,??m?
23.9.Atletické závody Čelákovicevýška130cm?
23.9.Atletické závody Čelákoviceběh 150m??,??s?
22.9.Mladé Běchovice600m2:09min13
11.8.Triatlon Sokolov0,3-6-2km24:28h2
30.7.Triatlon Tábor0,3-7-1,7km30:52h7
21.7.Triatlon Mělník0,3-4-1,8km22:23h5
20.6.IV.kolo MPD - Radotínkriket29,05m7
20.6.IV.kolo MPD - Radotín800m2:39,44min1
16.6.Velká cena města Úval - kolo4km11:15min3/6
11.6.Plavecký přebor kraje Kladno4x50m VZ štafeta smíšená2:15,64min16
11.6.Plavecký přebor kraje Kladno100m VZ1:11,83min10
11.6.Plavecký přebor kraje Kladno4x50m VZ štafeta2:13,8min10
10.6.Plavecký přebor kraje Kladno200m PZ3:00,83min11
10.6.Plavecký přebor kraje Kladno50m VZ32,61s14
10.6.Plavecký přebor kraje Kladno4x50m PZ štafeta2:28,25min10
10.6.Plavecký přebor kraje Kladno200m M3:17,29min10
5.6.Atletický přebor Prahy - Podvinný mlýnběh štafeta 4x60m36,20s18
5.6.Atletický přebor Prahy - Podvinný mlýnběh 800m2:37,71min8
3.6.Atletické závody Čelákoviceběh 60m8,70s?
3.6.Atletické závody Čelákovicemíček33,??m?
3.6.Atletické závody Čelákovicedálka3,74m?
3.6.Atletické závody Čelákovicevýška125cm?
3.6.Atletické závody Čelákoviceběh 150m22,04s?
31.5.III.kolo MPD - Děkankaskok daleký3.76m8
31.5.III.kolo MPD - Děkanka60m překážky12,71s9
27.5.Poděbradský triatlon0,3-6-1,6km28:35min2
24.5.VZ atletika Újezdběh 800m2:41,491
24.5.VZ atletika Újezdběh 150m23,05s7
24.5.VZ atletika Újezdskok daleký3,73m5
19.5.Plavecké závody Kutná Hora200m VZ2:38,7min12
19.5.Plavecké závody Kutná Hora100m M1:27,8min10
19.5.Plavecké závody Kutná Hora400m PZ6:24,6min6
19.5.Plavecké závody Kutná Hora100m Z1:27,9min11
19.5.Plavecké závody Kutná Hora50m VZ32,6min8
19.5.Plavecké závody Kutná Hora100m PZ1:25,3min7
15.5.II.kolo MPD - FTVSvýška118cm11
15.5.II.kolo MPD - FTVSběh 60m9,68s12
13.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod - RD15 s tátou180 bodů1
12.5.Běh Sova800m2:28min4
9.5.Okresní odznak všestrannosti olympijských vítězů - Čáslavšestiboj3135 bodů8
4.5.Okresní kolo Poháru rozhlasu Kolín600m1:53,9min1
4.5.Okresní kolo Poháru rozhlasu Kolínskok daleký3.58m22
2.5.VZ PAS Vinohradyskok daleký3.92m6
28.4.Běh Semice800m?:??min1
28.4.Běh Semice400m?:??min3
24.4.Jarní běh Olympu1260m4:43min8
23.4.VZ atletika Jeseniovavrh 2kg koulí5,62m20
23.4.VZ atletika Jeseniova60m překážky12,60s22
22.4.Újezdský duatlonběh-kolo do 14let10:24min1/2
21.4.Plavecké závody Kutná Hora200m Z3:02,4min13
21.4.Plavecké závody Kutná Hora100m P1:37,2min6
21.4.Plavecké závody Kutná Hora400m VZ5:39,2min13
21.4.Plavecké závody Kutná Hora200m M3:12,2min6
21.4.Plavecké závody Kutná Hora100m VZ1:12,1min10
21.4.Plavecké závody Kutná Hora200m PZ2:59,2min12
18.4.VZ PAS Vinohradyvýška120cm6
14.4.Aguatlon Karviná200m plavání + 2km běh10:06,1min2
7.4.Aguatlon Příbram200m plavání + 2km běh11:09,8min1
25.3.Běh Máchalka1km4:37min1
25.3.Běh Máchalkaštafeta 0,5+0,5km4:12min2
21.3.MPD Hvězda - běh1,6kmDQ
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody50m M39,05s26
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody50m VZ34,16s55
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody100m Z1:32,46min67
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody800m VZ12:45,73min37
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody100m M1:32,72min41
17.3.Plzeňský vytrvalec - plavecké závody100m VZ1:17,50min74
10.3.Pečecká desítkaběh 800m2:54min1/2
3.3.Aguatlon České Budějovice200m plavání + 2km běh10:05,7min3
21.2.Přebor Prahy Stromovkaběh 800m2:45,5min6
7.2.6.Olympcup Stromovkaběh 60m9,59s?
7.2.6.Olympcup Stromovkaběh 150m22,91s?
31.1.5.Olympcup Stromovkaběh 60m9,68s?
27.1.Plavecké závody Mladá Boleslav - MČR družstev Středočeský kraj400m VZ5:53min15
27.1.Plavecké závody Mladá Boleslav - MČR družstev Středočeský kraj50m VZ33,02s10
27.1.Plavecké závody Mladá Boleslav - MČR družstev Středočeský kraj800m VZ12:19min16
10.1.2.Olympcup Stromovkaběh 800m2:46,3min18

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2018Tři pro zdravícelkové pořadí? bodů?/?
2018Běžecké nadějecelkové pořadí? bodů?/?

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist