Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky 2017

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
18.12.Českobrodská desítka10km běh37:19min9/12
2.12.Koloběh Říp-Praha50km3:26:28h3/12
29.11.Hostivařský zimní kilákplavání 1km14:46min3/8
29.11.Hostivařský zimní kilákplavání 50m31,4s4/7
25.11.Svatojánská dvacítka Beroun17,8km běh1:10:00h20/33
20.11.Plavecká štafeta Hostivařtým - 8x50mP+8x50mVZ10:07,2min12
20.11.Plavecká štafeta Hostivař50m VZ30,0s
20.11.Plavecká štafeta Hostivař50m P40,2s
19.11.Vodácký běh Ďáblice5km21:29min7/19
17.11.Večerní běh městem Čelákovice6,6km24:44min18/23
16.11.Plavecké přebory Hisport Teamu100m PZ1:20,6min3
16.11.Plavecké přebory Hisport Teamu50m P39,6s1
16.11.Plavecké přebory Hisport Teamu100m Z1:26,1min2
16.11.Plavecké přebory Hisport Teamu100m VZ1:09,5min3
12.11.Velká Kunratickáběh 3,1km15:29,7min125/177
11.11.Maraton Ústí42,2km běh3:28:11h7/14
5.11.Motolské jamkyběh 10km42:59min5/14
4.11.2 míle Stromovka3,2km11:35min9
28.10.Vinařský maratonběh 42,2km3:13:31h4/16
22.10.Běh Republiky Československé3,25km12:38min4/6
22.10.Klánovický půlmaraton21,1km1:31:09h16/50
21.10.VŠ liga Praha5km běh19:00min6
14.10.Maraton Stromovkaběh 42,2km3:11:41h13/25
10.10.Běh kolem Eroplantu7,5km29:42min3/9
8.10.Hradecký půlmaratonběh 21,1km1:23:26h17/43
7.10.2 míle Stromovka3,2km11:27min9
30.9.Šternberk108km silnice3:18:09h7/12
28.9.VoděOdolný triatlon0,75-33-7,5km1:38:55h2/4
27.9.VŠ liga Praha10km běh38:47min9
20.9.Geofyzikální běh5,8km běh23:20min9/10
17.9.Duatlon Milovice4,2-20-2,8km1:20:58h3/3
16.9.Půlmaraton Ústí21,1km1:26:22h98/120
10.9.Čáslavský duatlon6,3-25-3,3km1:24:36h29
9.9.Birell Grand Prixběh 10km39:30min129/207
7.9.Rasokrosběh 7,5km33:11min2/10
5.9.MPD 4.kolo Spartaběh 5km19:31,50min10
3.9.Triatlon Pardubice0,6-26-6km1:19:17h1/2
2.9.Běh zámeckou zahradou Lysá8280m33:29min9/13
2.9.2 míle Stromovka3,2km11:40min19
30.8.VŠ liga Praha10km běh39:46min18
26.8.Velká cena města Úval - tvrďákkolo + běh44:32min3
26.8.Velká cena města Úval - běh10km52:55min3
26.8.Velká cena města Úval - kolo24km1:12:12h8/18
20.8.Železný dědeksilnice 109km3:33:44min28/81
13.8.Dálkové plavání Veselí10km3:17:25min14/21
5.8.Slovakman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:41:21h5/11
29.7.Challenge Prague1,9-90-21km4:24:12h4/38
27.7.Triatlon Sadská0,4-20-3km49:23min1
23.7.Pražský triatlon1-40-12km2:14:19h4/4
15.7.Železný Chlísttriatlon 0,6-26-6,5km1:22:58h4/4
7.-9.7.Gigathlon Švýcarskoplavání - kolo - běh19:11:18min12
4.7.O Milíčovského běžce10km běh37:31min2
28.6.Běh Vidrholcem5,8km22:31min8/8
24.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:45:17h5/14
21.6.Běh olympijského dne Šestajovice5km16:51min2
11.6.Triatlon Příbram1,5-40-10km2:24:50h6/38
10.6.Triatlon Brandýs0,8-21-6km1:15:31h1/1
10.6.Běh Brandýs10km39:40min1/2
6.6.MPD 2.kolo Strahovběh 1km3:24,9min21
6.6.MPD 2.kolo Strahovběh 3km10:43,6min15
4.6.Czechman1/2IM4:20:57h6/16
28.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:21:32h6/14
25.5.Hostivařský vytrvalecplavání 1,9km32:42min11/31
25.5.Plavecké závody Hisport Teamu400m VZ5:36,4min2
25.5.Plavecké závody Hisport Teamu100m VZ1:10,8min2
25.5.Plavecké závody Hisport Teamu50m VZ31,7s4
24.5.Krčská 1212,5km47:53min7/8
24.5.SwimRun bazén Hostivařplavání 200+100+50m VZ + meziběh6:04min2/2
20.5.Highland Games Úvalyskotské soutěže7139,9 bodů15
20.5.Papírový mužtriatlon 4,2-18-0,4km54:58min3
18.5.Aquatlon golf Hostivař0,35-2,5km20:18min7
18.5.Běh golf Hostivař - na boso10,6km40:57min4
18.5.Plavecké závody Hisport Teamu1500m VZ21:09min1
16.5.MPD 1.kolo Juliskaběh 3km10:02,57min12
14.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod MIX65+620 bodů1/3
13.5.Běh Sova5,5km20:03min4/6
11.5.Běh lesoparkem Hostivař7km29:53min8/11
7.5.Challenge Riminitriatlon 1,9-90-21km4:46:35h8/49
1.5.Běh Krásné vyhlídky Struhařovběh 7,4km34:40min15/19
30.4.Půlmaraton Kolínběh 21,1km1:27:57h11/17
29.4.Duatlon Břehy6,6-24-3,3km1:18:34h8/10
26.4.Jarní běh Olympu5630m20:49min2/4
23.4.Újezdský duatlon3-26-2km1:07:12h2/4
22.4.Aguatlon Praha 11400m plavání + 5,2km běh23:40min12/27
18.4.Běh Čimickým hájem5,5km21:38min6
15.4.Aguatlon Jablonec400m plavání + 5km běh22:36min6/18
11.4.Běh ČZU3km10:45min3/3
9.4.Běh Modřanskou roklí10km40:43min4/4
8.4.Bakovský půlmaratonběh 21,1km1:24:23h10/15
6.4.Běh SABZO5,6km21:48min2/4
4.4.Bankokrosběh 3,7km13:32min2/4
2.4.Pražský půlmaratonběh 21,1km1:19:58h21/120
28.3.Jarní běh Sabzoběh 3,125km10:52min2/2
25.3.VŠ liga Praha10km běh37:54min16/19
19.3.Českobrodská pečeťběh 10km38:22min19
4.3.Kbelská desítkaběh 10km36:58min18/41
19.2.Jizerská 5050km běžky klasika2:48:22h183/317
18.2.VŠ liga Praha5km běh17:23min2
5.2.Orlický maraton40km běžky klasika2:36:14h41/81
4.2.Boboloppet90km5:45:19h46
1.2.Pražský pohár v běhu na lyžích5km10:33min12/16
29.1.Jilemnická 5050km běžky klasika2:50:41h19/42
28.1.VŠ liga Praha10km běh41:06min8
24.1.4.veřejné závody PASběh 1500m4:50,4min18
22.1.Kašperská 30běžky klasika 30km1:52:32h13/35
21.1.Garážový maraton Budějoviceběh 42,2km3:08:08h8/17
20.1.3.veřejné závody PASběh 1km3:02,2min32
17.1.2.veřejné závody PASběh 800m2:22,4min19
15.1.B5h - orientační běžky dvojic5h520 bodů4/12
14.1.Zimní běh na Blaníkběh 21km1:43:57h10/18
13.1.1.veřejné závody PASběh 2km6:35,6min16
7.1.2 míle Stromovka3,2km12:22min21
7.1.Piatlonpivo + 2km běh + pivo28:33min3/4

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2017Ski tourcelkové pořadí9858 bodů6/40
2017Tři pro zdravícelkové pořadí327 bodů1/1
2017Ford Czechman tour, ČPcelkové pořadí3649/3300 bodů5/12
2017Labská Výzvacelkové pořadí285,81 bodů1
2017Pražský běžecký pohárcelkové pořadí?/? bodů?/?
2017Terénní triatlon, ČPcelkové pořadí?/? bodů?/?
2017Aqutlon, ČPcelkové pořadí? bodů?
2017Olympijský triatlon, ČPcelkové pořadí? bodů?
2017RunCzechcelkové pořadí? bodů?/?

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist