Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Běh:
běhátko po kole
Kolo:
18h spinning Mamut - rezervováno
fitko Mamut

Zítra

Běh:
18h Klánovice
Plavání:
6:30h Hostivař
20h jóga Mamut

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - bude za 3 dny

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude za 4 dny

Svatojánská 20 - běh 17,8km
24.11.2018 - bude za 10 dní

Kilometrovník

Výsledky Majda

Závody 2016

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
22.12.Vánoční atletický trojboj Stromovka60m běh?s?
22.12.Vánoční atletický trojboj Stromovkaskok daleký315cm?
22.12.Vánoční atletický trojboj Stromovka600m běh2:02min?
10.12.Plavecké závody Plzeň100m M1:38,01min25
10.12.Plavecké závody Plzeň4x50m PZ štafeta2:42,02min7
10.12.Plavecké závody Plzeň50m M42,34s29
10.12.Plavecké závody Plzeň4x50m VZ štafeta2:11,44min5
27.11.Podzimní běh lyžařů Senohraby1km běh3:39min5/11
26.11.Plavecké závody Beroun100m M1:38,8min9
26.11.Plavecké závody Beroun4x50m PZ štafeta2:47,4min7
26.11.Plavecké závody Beroun50m M42,4s10
26.11.Plavecké závody Beroun400m VZ6:25,0min12
26.11.Plavecké závody Beroun4x50m VZ štafeta2:14,2min3
17.11.Běh 17.listopadu Hvězdaběh 800m2:50min1/7
13.11.Kunratická840m3:35,3min8/35
7.11.Vodácký běh Ďáblice680m2:49min5/8
6.11.Podzimní běh Olympu630m2:17min7
23.10.Klánovický půlmaraton1km3:47min1/3
22.10.Plavecké závody Mladá Boleslav200m VZ3:02,9min20
22.10.Plavecké závody Mladá Boleslav100m M1:38,0min11
22.10.Plavecké závody Mladá Boleslav50m P52,6s21
22.10.Plavecké závody Mladá Boleslav50m M41,2s6
22.10.Plavecké závody Mladá Boleslav100 PZ1:37,8min21
15.10.Podzimní běhání P11650m2:27min10
8.10.Plavecké závody Nymburk200m Z3:31,5min19
8.10.Plavecké závody Nymburk100m P1:52,2min24
8.10.Plavecké závody Nymburk400m VZ6:46,4min17
8.10.Plavecké závody Nymburk100m VZ1:25,0min20
8.10.Plavecké závody Nymburk50m Z45,5min14
8.10.Plavecké závody Nymburk200m PZ3:27,7min26
29.9.atletický tréninkběh 12min2660m?
28.9.Svatováclavský běh1300m5:12min2
3.9.Triatlon Pardubice0,1-2-1km?:?h1/?
27.8.MTB Úvalykolo tři okruhy4:11min4
20.8.Triatlon Lipno0,1-2-1km13:07min3/11
6.8.Houmrův triatlon1-1km4:39min1/2
31.7.Triatlon Tábor0,1-2-1km13:52h7/19
28.7.Běh na Svatobor3km23:15min3/12
17.7.Železný Chlíst - štafetatriatlon 0,6-26-6,5km1:39:52h4
26.6.Terénní triatlon Hostivařduatlon - běh + kolo + běh4:33min1/5
23.6.3. veřejné závody žactva - Slaviavýška110cm9
23.6.3. veřejné závody žactva - Slaviakriket22,84m18
23.6.3. veřejné závody žactva - Slaviaskok daleký316cm21
12.6.Plavecké závody Domažlice50m M41,7s15
9.6.3. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Strahov60m překážky13.97s18
9.6.3. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Strahovskok daleký313cm19
31.5.2. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Slavia60m10.12s27
31.5.2. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Slaviavýška105cm23
22.5.Poděbradský triatlon0,05-4-0,9km18:40min1/2
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav200m PZ3:31,3min8
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav100m Z1:38,9min15
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav100m M1:37minDIS
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav100m PZ1:41,5min10
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav4x50m PZ štafeta2:58,6min7
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav100m VZ1:22,8min13
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav50m M43,2s8
21.5.Plavecké závody Mladá Boleslav4x50m VZ štafeta2:17,91min4
18.5.Čokoládová tretra300m54,23s16
15.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod RD15-110bodů17
14.5.Běh Sova800m2:34min5
12.5.1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Kotlářka600m2:07,34min14
12.5.1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva - Kotlářkakriket27,51m13
10.5.Aquatlon golf Hostivař0,35-2,5km24:55min4/27
4.5.Jarní běh Olympu630m2:12min4
30.4.Čarodejnický běh1400m5:57min3
25.4.1. veřejné závody žactva - Děkanka600m2:12,4min15
25.4.1. veřejné závody žactva - Děkanka60m10,31s53
24.4.Běh Skalka1km4:59min1/4
23.4.Kros Štiřín700m2:51min6
17.4.Újezdský duatlonběh-kolo do 14let11:51min2
16.4.Plavecké závody Neratovice50m M42,9s4
16.4.Plavecké závody Neratovice100m Z1:43,3min20
16.4.Plavecké závody Neratovice100m PZ1:38,6min21
10.4.Běh Modřanskou roklí1km3:52min3
9.4.Aguatlon Praha 11100m plavání + 1,1km běh6:06min5/13
2.4.Plavecké závody Kutná Hora50m P55,2s26
2.4.Plavecké závody Kutná Hora100m VZ1:29,1min27
2.4.Plavecké závody Kutná Hora200m PZ3:28,0min19
30.3.Přespolní běh Hvězdouběh 1600m7:24min30
12.3.Březnové plavání - o pohár starosty Prahy 125m VZ17,1s1
10.2.6.veřejné halové závody žactva Stromovkaběh 800m3:04,2min27
29.1.4.veřejné halové závody žactva Strahovběh 800m3:09,4min26

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2016Tři pro zdravícelkové pořadí40 bodů3/4
2016Běžecké nadějecelkové pořadí32 bodů7

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist