Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky 2018

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
11.11.Velká Kunratickáběh 3,1km15:26min44/231
10.11.Podzimní běh Olympu5870m23:18min5/18
4.11.Motolské jamkyběh 10km43:44min4/22
3.11.Duatlon Milovice5-15-2km1:16:34h1/2
28.10.Běh Skalka6km30:00min3
27.10.Janovská 1919km běh1:37:53min29/80
21.10.Klánovický půlmaraton21,1km1:28:20h14/35
20.10.VŠ liga Praha5km běh19:28min1/7
14.10.Drozdův běh Kolín4,1km17:23min6/19
13.10.Maraton Stromovka - štafetaběh 42,2km3:22:39h2/3
7.10.Hradecký půlmaratonběh 21,1km1:35:20h49/161
6.10.2 míle Stromovka3,2km12:03min?
4.10.Běh projektantů3,5km běh13:54min2/6
29.9.Šternberk102km silnice3:12:21h4/5
28.9.VoděOdolný triatlon0,75-33-7,5km1:39:48h2/4
23.9.Wachau maratonběh 42,2km3:17:22h27/74
19.9.Geofyzikální běh5,8km běh24:50min3/8
15.9.Půlmaraton Ústí21,1km1:27:07h18/120
12.9.4.veřejné závody PASběh 3km11:26min13
9.9.DoksyRacetriatlon 2,1-92-25km5:01:49h5/18
6.9.Cena Ness Hostivařběh 4,8km19:55min1/4
4.9.Kros Oty Pachamannaběh 4,2km16:28min1/2
2.9.Triatlon Pardubice0,6-27-7km1:18:11h3/12
29.8.VŠ liga Praha10km běh41:05min23
26.8.Dálkové plavání Račice10km3:22:08min18/46
25.8.Pardubický triatlon0,75-20-5km1:03:07h2/5
21.8.Bankokros3,7km běh14:17min1/5
11.8.Triatlon Sokolov0,75-20-5km1:05:25h3/27
4.8.Slovakman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:50:28h3/13
1.8.VŠ liga Praha5km běh19:34min1/9
28.7.Challenge Prague1,9-90-21km4:31:08h4/45
25.7.Triatlon Sadská0,4-20-3km48:35min1
22.7.Pražský triatlon1-40-10km2:12:48h3
21.7.Triatlon Mělník0,75-20-5km1:08:31h2/23
14.7.Železný Chlísttriatlon 0,6-26-6,5km1:25:46h2/10
10.7.Dvě kola při zdi8km běh33:04min4/30
23.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:17:41h2/8
16.6.Velká cena města Úval - tvrďákkolo + běh48:43min5
16.6.Velká cena města Úval - běh11km58:39min8
16.6.Velká cena města Úval - kolo28km1:36:51h3/8
12.6.Běh pro Zuzanku6,2km22:14min2/4
10.6.Triatlon Brandýs0,8-21-6km1:10:31h2/3
10.6.Běh Brandýs10km43:07min1/1
9.6.Triatlon Příbram1,5-40-10km2:14:51h2/14
2.6.Czechman1/2IM4:36:20h5/26
30.5.VŠ liga Praha5km běh18:21min1/6
27.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:22:54h3/6
24.5.Hostivařský vytrvalecplavání 2,3km36:04min5/25
22.5.Krčská 12běh 12,5km49:08h6/8
20.5.Brdská 25běh 25km2:09:05h9/25
19.5.Duatlon Ještěd3-20-4km1:57:30h2/3
18.5.MPD 1.kolo Podvinný mlýnběh 3km10:41,08min12
17.5.Swimrun0,45-3km17:04min5
17.5.Běh golf Hostivař - na boso10km39:14min4/6
15.5.Běh Čedoku3,7km13:35min2/3
13.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod - MIX s Janou640 bodů4/4
13.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod - RD15 s Majdou180 bodů1
12.5.Krušnoman duatlon5-82-15km4:16:46h4/22
9.5.Běh Hvězdou6,6km27:17min1/3
6.5.Pražský maratonběh 42,2km3:07:48h65/306
5.5.2 míle Stromovka3,2km11:18min10
28.4.O krušovický soudekběh 20km1:36:11h13/38
28.4.Duatlon Břehy6,6-24-3,3km1:17:30h3/8
25.4.VŠ liga Praha5km běh18:26min2/8
24.4.Jarní běh Olympu5630m20:39min3/5
22.4.Újezdský duatlon3-24-2km1:05:04h4/9
21.4.Čarodejnický běh Úvaly3600m?1
17.4.Běh Čimickým hájemběh 5,6km21:24min3
14.4.Pardubický půlmaraton21,1km běh1:22:12h10/59
12.4.Běh lesoparkem Hostivařběh 7km29:17min1/4
10.4.Krčská 5běh 4,4km15:32min7
25.3.Běh Máchalkaběh 5km20:51min4/7
25.3.Běh Máchalkaštafeta 0,5+0,5km4:12min2
24.3.VŠ liga Praha21,1km běh1:26:12h4/11
22.3.Plavecké závody Hisport Teamu50m VZ30,8s2
22.3.Plavecké závody Hisport Teamu100m P1:31,4min2
22.3.Plavecké závody Hisport Teamu50m Z39,8s2
22.3.Plavecké závody Hisport Teamu400m VZ5:29min1
21.3.Hostivařský jarní kilákplavání 1km14:25min9
21.3.Hostivařský jarní kilákplavání 50m31,3s6
20.3.Jarní běh Sabzoběh 3,125km11:27min2/5
18.3.Českobrodská pečeťběh 10km41:14min8/36
17.3.Borecký půlmaratonběh 21,1km1:41:02h11/30
10.3.Pečecká desítkaběh 10km37:29min23/87
18.2.Jizerská 5050km běžky klasika2:48:46h30/159
11.2.Karlův běh40km běžky klasika2:23:47h13/37
4.2.Přebor Prahy Stromovkaběh 3km10:08,3min10
3.2.Boboloppet86km5:47:44h25
28.1.Jilemnická 5050km běžky klasika3:24:14h18/52
27.1.VŠ liga Praha10km běh36:43min6
23.1.4.Olympcup Stromovkaběh 3km10:10,1min22
21.1.Kašperská 30běžky klasika 30km1:54:04h1/14
20.1.Garážový maraton Budějoviceběh 42,2km3:09:03h6/17
19.1.2.veřejné závody PASběh 1km3:01,4min32
16.1.3.Olympcup Stromovkaběh 1500m4:41,3min18
13.1.Zimní běh na Blaníkběh 22,5km1:40:48h5/15
12.1.1.veřejné závody PASběh 2km6:33,8min16
9.1.1.Olympcup Stromovkaběh 800m2:24,6min13
7.1.B5h - orientační běžky dvojic5h500 bodů13/21
6.1.2 míle Stromovka3,2km11:19min16
5.1.Jizerský night marathon30km běžky volně1:35:14h6/23
4.1.Novoroční lampiónový běh9,6km38:52min5

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2018Ski tourcelkové pořadí? bodů?/?
2018Tři pro zdravícelkové pořadí? bodů?/?
2018Ford Czechman tour, ČPcelkové pořadí?/? bodů?/?
2018Labská Výzvacelkové pořadí? bodů?
2018Pražský běžecký pohárcelkové pořadí?/? bodů?/?
2018Terénní triatlon, ČPcelkové pořadí?/? bodů?/?
2018Aqutlon, ČPcelkové pořadí? bodů?
2018Olympijský triatlon, ČPcelkové pořadí? bodů?
2018RunCzechcelkové pořadí? bodů?/?

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist