Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky Majda

Závody 2014

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
30.12.Jizerský night marathon1km běžky volně3:21min5/53
20.12.Plavecké závody Kladno50m M48,2s8
20.12.Plavecké závody Kladno100m P2:10,0min19
20.12.Plavecké závody Kladno100m PZ1:51,8min15
20.12.Plavecké závody Kladno50m Z54,2s21
20.12.Plavecké závody Kladno4x50m VZ2:42,7min2
30.11.Podzimní běh lyžařů Senohraby500m běh2:33min8/17
9.11.Kunratická630m2:26min7/33
8.11.Malá cena Kralup50m Z54,0s22
8.11.Malá cena Kralup50m VZ49,3s22
8.11.Malá cena Kralup50m M49,3s6
8.11.Malá cena Kralup100m P2:07,8min21
8.11.Malá cena Kralup4x50m VZ2.46,7min6
1.11.1 míle Stromovka1,6km7:37min4
19.10.Běh Republiky Československé650m2:31min4/9
11.10.Běh Říčany300m1:23min4/15
4.10.Podzimní cena Kolína100m Z2:01,9min37
4.10.Podzimní cena Kolína50m VZ43,3min29
4.10.Podzimní cena Kolína4x50m PZ3:11,1min10
4.10.Podzimní cena Kolína100m OPZ1:58,1min22
4.10.Podzimní cena Kolína50m P1:02,5min38
4.10.Podzimní cena Kolína4x50m VZ2:43,2min8
28.9.Svatováclavský běh650m2:47min7/15
20.9.Mladé Běchovice300m1:02,67min6
6.9.1 míle Stromovka1,6km7:34min3
30.8.MTB Úvalykolo dva okruhy3:07min7
10.8.Triatlon Jablonec0,1-2-1km17:22min1
12.7.Oravamantriatlon 1-1km?3
29.6.Terénní triatlon Hostivařduatlon - kolo + běh5:26min1/3
14.6.Běh Klepec600m 4
8.6.Triatlon Ostrá50+600m4:40min1/2
25.5.Poděbradský triatlon50-4000-900m19:03min4/7
18.5.MTBO Klánoviceorientační závod4kontroly 28:01min5
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora50m P1:01,9min17
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora100m VZ1:59,6min27
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora4x50m PZ3:51,6min12
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora50m K53,4s28
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora100m P2:17,0min22
17.5.Středočeský pohár plavání Kutná Hora4x50m VZ3:32,3min11
4.5.Aguatlon Rychnov100m plavání + 1km běh5:52min3/21
27.4.2011Újezdský duatlonběh-kolo do 10let4:16min7
26.4.Čarodejnický běh800m4:10min3
13.4.Běh Ďáblickým hájem600m2:37min2/7
6.4.Aguatlon Praha100m plavání + 1km běh6:27min4/15
22.3.Cena města Příbramštafeta 4x50m VZ3:32,0min12
22.3.Cena města Příbram100m P2:18,3min22
22.3.Cena města Příbram50m VZ55,7s43
22.3.Cena města Příbram100m VZ1:59,7min24
22.3.Cena města Příbram50m Z56,4s21
8.3.Pečecká desítkaběh 400m1:38min3/3
2.3.Úpická desítkaběh 300m1:24min4/5
22.2.Aguatlon České Budějovice100m plavání + 1km běh6:55min2/39
20.2.Biatlon Soči park Letná500m3:39min2/20

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist