Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky Filip - Fotbal 2011-2012

Konečná tabulka sezony 2011-2012

pořadítýmzápasůvýhryremízyprohryskórebody
1.Brandýs-Bol. A242220218:3068
2.Čelákovice241833122:3557
3.Veltěž A241716113:4252
4.Brandýs-Bol. B241635114:5351
5.Úvaly241617122:5749
6.Jirny24123988:7239
7.Klecany241221090:5738
8.Zeleneč24921358:7929
9.Vyšehořovice24731442:8724
10.Od.Voda24731471:11824
11.Veltěž B24611741:10419
12.Hovorčovice24202214:1346
13.Předboj24002426:2510

Zápasy jaro 2012

datumzápasvýsledek
So 24.3. 10:15hJirny - Úvaly7:1
So 31.3. 15:00hÚvaly - Odolena Voda16:1 (6:0)
Út 10.4. 16:30hBrandýs A - Úvaly6:3
So 14.4. 10:15hÚvaly - Veltěž B7:1
Ne 13.5. 10:15hÚvaly - Hovorčovice9:0 (5:0)
Út 15.5. 16:30hZeleneč - Úvaly1:3
Čt 17.5. 17:30hÚvaly - Veltěž A5:2 (2:1)
Ne 20.5. 15:00hKlecany - Úvaly3:1
Ne 27.5. 10:15hÚvaly - Čelákovice2:6
Ne 3.6. 10:15hPředboj - Úvaly1:16 (0:10)
Ne 12.6. 16:30hBrandýs B - Úvaly1:3
Ne 17.6. 16:00hVyšehořovice - Úvaly2:4 (1:1)

Tabulka po podzimu 2011

pořadítýmzápasůvýhryremízyprohryskórebody
1.Brandýs-Bol. A121200100:1436
2.Veltěž A12100274:2030
3.Brandýs-Bol. B1291259:2928
4.Čelákovice1282265:2026
5.Úvaly1281352:2625
6.Jirny1252539:3617
7.Klecany1251647:2916
8.Zeleneč1242630:3714
9.Vyšehořovice1232721:4211
10.Od.Voda1232730:5411
11.Veltěž B1231826:5010
12.Hovorčovice12101110:733
13.Předboj12001214:1370

Zápasy podzim 2011

datumzápasvýsledek
Ne 4.9. 17:00hOdolena Voda - Úvaly2:2 (1:0)
Čt 8.9. 16:00hÚvaly - Jirny5:1 (4:0)
Ne 10.9. 10:15hÚvaly - Brandýs A1:6 (1:2)
So 17.9. 9:00hVeltěž B - Úvaly2:7 (0:6)
Ne 25.9. 13:00hÚvaly - Brandýs B3:4 (2:3)
So 1.10. 10:30hVeltěž A - Úvaly1:2 (1:2)
Ne 9.10. 13:00hÚvaly - Zeleneč2:1 (1:0)
Ne 16.10. 15:00hHovorčovice - Úvaly0:10
Ne 23.10. 13:00hÚvaly - Klecany5:3 (3:0)
Ne 30.10. 15:00hČelakovice - Úvaly4:1 (2:0)
Ne 7.11. 10:15hÚvaly - Předboj9:1 (5:0)
Ne 20.11. 10:15hÚvaly - Vyšehořovice5:1 (3:0)

Turnaje, přáteláky a poháry

  • 14.6.2012 Přátelák Úvaly přípravka - rodiče 6:6
  • 18.3.2012 Přátelák Úvaly přípravka - Vyšehořovice 7:0
  • 18.3.2012 Přátelák Úvaly přípravka - Čelákovice 6:0
  • 10.3.2012 Přátelák Újezd nad Lesy - Úvaly přípravka 5:5
  • 18.2.2012 Halový turnaj v Říčanech - 3.místo
  • 21.1.2012 Přátelák Úvaly přípravka - Újezd nad Lesy 3:2 (2:1)
  • 15.11.2011 Přátelák Úvaly přípravka - Viktoria Žižkov 4:12 (0:5)
  • 22.11.2011 Přátelák Úvaly přípravka - Viktoria Žižkov 5:10
  • Přátelák Úvaly minikopaná - Úvaly přípravka 0:20
  • 3.12.2011 Halový turnaj v Říčanech - 5.místo
  • 8.12.2011 Přátelák Úvaly přípravka - rodiče 10:10 (5:4)

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist