Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky 2013

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
31.12.Silvestrovský běh Havlovice11km běh38:20min2/2
15.12.Českobrodská desítka10km běh37:07min10/16
14.12.Předvánoční plavání s Prahou 1100m VZ1:10,6min1
14.12.Běh o Hostivařského kamzíka5,8km běh21:57min6/13
30.11.VŠ liga Praha10km běh36:58min5
24.11.Podzimní běh lyžařů Senohraby8km běh33:58min22/30
23.11.Svatojánská dvacítka Beroun17,8km běh1:07:48h16/24
18.11.Plavecká štafeta Hostivařtým - 8x50mP+8x50mVZ10:08,0min17
18.11.Plavecká štafeta Hostivař50m VZ30,0s
18.11.Plavecká štafeta Hostivař50m P38,6s
16.11.Běh 17.listopadu Hvězdaběh 9km33:49min47
11.11.Velká Kunratickáběh 3,1km14:23min29/79
10.11.Gigatlon5x běh 1km + 30x klik + sprint19:17min2/2
10.11.Sport Life Brno 2013veslo 500m1:48min?
10.11.Mizuno podzimní sedmičkaběh 7km24:42min16/24
6.11.Běh o pohár rektora ČZUběh 6,6km25:20min7/8
3.11.Sild krosběh 10km39:04min8/12
26.10.Janovská 1919km běh1:30:51min37/51
22.10.Běh Hostivaří5,6km běh21:31min11
20.10.Maraton Drážďany42,2km běh2:49:08h5/22
12.10.Benešovský půlmaraton21,1km běh1:20:46h2/3
10.10.Běh na Petřínskou rozhlednu3,5km + 299 schodů16:31min17/21
9.10.Běh Točná8,5km běh37:06min8
5.10.běh Kokořínským údolím25km1:42:18min7/10
3.10.JAKběh 4,6km16:44min1/2
29.9.Praha Běchoviceběh 10,031km36:25min10/97
28.9.Svatováclavský běh3,25km11:30min3/4
28.9.Šternberk100km silnice2:56:03h5/5
27.9.Run-Up Žižkov93m + 576 schodů4:00min18/25
21.9.Babický Trail 1/4 Maraton10,6km40:40min9/10
17.9.Běh kolem Eroplantu7,5km28:10min4/6
15.9.půlmaraton Ústí21,1km1:20:44h31/45
12.9.Běh Anny Marie6km22:58min4/6
10.9.IV.kolo pražského přeboru400m63,86s14
10.9.IV.kolo pražského přeboru1500m4:54,6min12
8.9.Duatlon Příbram5-60-15km3:16:25h4/14
7.9.Baroko Plasyběh 10km39:37min2/3
3.9.Rasokrosběh 7,5km32:39min4/17
1.9.Triatlon Pardubice0,8-20-5km1:03:59h8/16
31.8.Velká cena města Úval25km MTB1:10:03h18/22
29.8.VŠ liga Modřanyběh 10km37:48min9
24.8.Pilmantriatlon 1,9-93-18km4:31:40h3/24
22.8.Běh Smetánkou3,4km14:39min5
20.8.Krčský Lomcovákběh 4,6km17:16min2/13
18.8.Pilsenman - kvadriatlon dvojic1-9-42-14km5:11:49h1/1
17.8.Rusavská 5050km MTB2:02:29h17/47
11.8.Doksyman štafeta1,9-90-21km4:25:27h7
10.8.Doksyman plavání1,9km32:04min?
10.8.Tri tour Doksy0,7-30-7km1:30:00h5/11
8.8.Běh Drahaňskou roklí6,3km26:56min9/14
3.8.Slovakman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:42:09h1/11
31.7.VŠ liga Modřanyběh 5km18:13min1/1
18.7.Ondřejův běh Krč10,3km40:50min11/15
6.7.Pražský střední triatlon1,5-94-23,5km4:38:25h2/2
2.7.Cena NESSběh 5km18:31min10/11
30.6.Terénní triatlon Hostivař0,8-25,5-10,5km2:05:32h1
29.6.Houštecký cyklomaratonMTB 82km2:51:36h9/26
22.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:54:48h2/17
17.6.Triatlon Předboj0,7-28-7km1:23:38h6/10
11.6.Přebor Sabzoběh 3,6km12:53min1/2
9.6.Triatlon Ostrá0,6-26-6km1:08:04h7/7
6.6.Běh lesoparkem Malešice5,7km22:23min8/11
5.6.Běh lesoparkem Hostivař7km27:06min4/4
1.6.Czechman1/2IM4:45:24h15/67
26.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:25:34h8/14
22.5.Hostivařský vytrvalecplavání 1,9km26:53min2/12
19.5.MTBO Klánoviceorientační závod430bodů2/3
18.5.ŠUTRběh 54km4:56:54h2
14.5.Běh Prokopským údolím6,8km25:42min10
11.5.Krušnoman duatlon5-75-15km3:58:14h4/13
9.5.Krčská 1212,5km48:36min3/8
5.5.Nymburský půlmaraton21,1km1:24:10h5
4.5.2 míle Stromovka3,2km10:46min5
2.5.Krčská 1010,5km44:27min4/25
1.5.Duatlon Břehy6,6-24-3,3km1:19:33h17/19
28.4.Přespolní běh Přeboj11km46:20min7/10
27.4.Pošuk kros16,5km1:13:32h2/2
27.4.Čarodejnický běh3600m?1
24.4.Běh golf Hostivař - na boso5,6km18:57h1/7
23.4.Krčský kros4,4km15:24min5
21.4.Újezdský duatlon3+26+2km1:03:33h5/5
20.4.Sázavák75km silnice2:11:54h19
17.4.Jarní běh Olympu5,5km20:43min8/8
7.4.Triatlon Mallorka1-100-10kmDNF
30.3.VŠ liga Modřanyběh 10km36:32min2
26.3.Jarní běh Europlantuběh 4,5km17:08min7
23.3.Jiříkův okruhběh 7,5km30:03min10/13
17.3.Českobrodská Pečeťběh 10km36:41min15/20
14.3.SABZO - hala Stromovka3km běh9:56min3
10.3.Jesenická 70běžky 70km klasika5:47:37h12/18
9.3.Pečecká desítkaběh 10km35:33min27/38
7.3.Plavecké přebory Hisport Teamu400m V5:49.1min6
7.3.Plavecké přebory Hisport Teamu50m P40.5s2
7.3.Plavecké přebory Hisport Teamu200m PZ3:07.0min6
7.3.Plavecké přebory Hisport Teamu50m V31.7s2
7.3.Plavecké přebory Hisport Teamu100m M1:48.6min4
2.3.Krkonošská 70běžky 70km volně4:36:21h23
27.2.Běh kolem Vízmburku5,8km18:32min5/7
24.2.Šumavský skimaratonběžky 42km klasika3:00:36h31/79
23.2.VŠ liga Modřanyběh 10km41:06min6
17.2.Zimní triatlon Vimperk6-10-8km1:25:01h15/17
15.2.Plavecké přebory Hisport Teamu50m Z40.3s2
15.2.Plavecké přebory Hisport Teamu50m P40.9s2
15.2.Plavecké přebory Hisport Teamu800m V12:14.0min8
15.2.Plavecké přebory Hisport Teamu50m M42.7s3
15.2.Plavecké přebory Hisport Teamu50m V31.9s4
10.2.Transjurassienne UltraTrans50+76km běžky7:53:05h24
10.2.Transjurassienne76km běžky volně4:58:13h84/434
9.2.Transjurassienne50km běžky klasika2:54:51h16/82
6.2.Pražský pohár v běhu na lyžích5km běžky volně13:26min43/37
3.2.Orlický maraton40km běžky klasika2:30:40h40/25
2.2.Duatlon Hlinsko5,2-13-2,6km1:14:33h11/12
31.1.Plavecké přebory Hisport Teamu100m V1:09.9min5
31.1.Plavecké přebory Hisport Teamu100m P1:31.6min3
31.1.Plavecké přebory Hisport Teamu100m PZ1:23.3min8
31.1.Plavecké přebory Hisport Teamu50m V31.4s2
31.1.Plavecké přebory Hisport Teamu200m V2:50.3min6
29.1.Hala Stromovka1km běh2:54.08min9
26.1.Zimní triatlon Žďár5-15-8km1:35:22h17/19
25.1.Hala Strahov1500m běh4:39.01min15
22.1.Hala Stromovka3km běh9:56.87min23
20.1.Jilemnická 5050km běžky klasika2:57:09h39/52
19.1.Zimní triatlon Jablonec5-13-7km1:25:35h16/19
17.1.Plavecké přebory Hisport Teamu100m V1:11.1min2
17.1.Plavecké přebory Hisport Teamu50m P40.2s1
17.1.Plavecké přebory Hisport Teamu400m V6:08.0min4
17.1.Plavecké přebory Hisport Teamu50m Z43.8s4
17.1.Plavecké přebory Hisport Teamu50m V32.2min2
15.1.Hala Stromovka800m běh2:16.52min12
13.1.Jizerská 5050km běžky klasika2:58:31h166/214
11.1.Hala Strahov2km běh6:32.92min25
5.1.VŠ liga Praha10km běh37:00min4

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2013Zimní TT, ČPcelkové pořadí235,11/232,03 bodů8/8
2013Ski tourcelkové pořadí9771 bodů25/46
2013Tři pro zdravícelkové pořadí229 bodů3/6
2013Ford Czechman tourcelkové pořadí296,25/260,64 bodů1/15
2013TriTourcelkové pořadí?/? bodů?/?

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist