Ondra Teplý

Trénink

Dnes

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Běh Čelákovice
regenerace

Zítra

Plavání:
6:00h Podolí
Kolo:
na běh a zpět
Závod:
Vodácký běh Ďáblice
regenerace

Závody

Běh Čelákovice
17.11.2018 - je dnes

Vodácký běh Ďáblice
18.11.2018 - bude zítra

plavecká štafeta Hostivař
19.11.2018 - bude za 2 dny

Kilometrovník

Výsledky Majda

Závody 2017

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovkadálka3,61m19
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovkakoule 2kg8,17m8
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovka60m překářky13,63s28
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovka800m2:48,00min7
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovka60m9,90s25
21.12.Vánoční atletický víceboj Stromovkacelkové pořadí6/1725
18.12.Plavecké závody Čáslav50m Z?s?
18.12.Plavecké závody Čáslav50m P?s?
10.12.Plavecké závody Kopřivnice MČR100m M1:26,6min27
10.12.Plavecké závody Kopřivnice MČR4x50m PZ štafeta2:22,3min5
9.12.Plavecké závody Kopřivnice MČR200m M3:15,8min22
2.12.Mikulášská hala Stromovka300m běh53,63s5/35
2.12.Mikulášská hala Stromovka150m běh?sDQ
19.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m M1:28,4min10
19.11.Plavecké závody Mladá Boleslav4x50m PZ štafeta smíšená2:16,6min15
18.11.Plavecké závody Mladá Boleslav4x50m VZ štafeta2:14,5min11
18.11.Plavecké závody Mladá Boleslav4x50m PZ štafeta 2:37,4min15
18.11.Podzimní běh Olympu1410m6:19min3/13
12.11.Kunratická840m3:28,7min23/69
5.11.Motolské jamkyběh 1,5km6:44min1/6
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav200m VZ2:43,2min16
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m M1:24,3min9
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav400m PZ6:37,5min15
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m Z1:30,2min20
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav100m PZDNF
4.11.Plavecké závody Mladá Boleslav800m VZ12:06,6min9
22.10.Běh Republiky Československé1,3km5:00min1
22.10.Klánovický půlmaraton1km3:48min1/6
14.10.Plavecké závody Nymburk200m M3:18,1min3
14.10.Plavecké závody Nymburk100m VZ1:17,3min8
14.10.Plavecké závody Nymburk200m PZ3:14,6min8
14.10.Podzimní běhání P111300m5:14min5
28.9.Atletický víceboj Praha - Podvinný mlýn víceboj1313b97
26.9.Přespolní běh - Kolínběh 1400m?:??min1
21.9.Finále MPD mladšího žactva - Slaviaběh 800m2:43,09min6
21.9.Finále MPD mladšího žactva - Slaviaběh štafeta 4x60m37,6s28
16.9.Mladé Běchovice600m2:08min9
14.9.Semifinále MPD mladšího žactva - Strahovběh 800m2:44,41min4
14.9.Semifinále MPD mladšího žactva - Strahovběh štafeta 4x60m38,32s18
9.9.Běh babího léta650m2:32min5
7.9.Veřejné atletické závody Jeseniovaběh 60m10,29s19
7.9.Veřejné atletické závody Jeseniovaběh 60m překážky14,39s17
2.9.Běh zámeckou zahradou Lysá620m2:46min1
26.8.MTB Úvalykolo 4km10:11min6/13
5.8.Vlkančický triatlon0,08-2,5-1km?2
30.7.Triatlon Tábor0,3-7-1,7km35:03h7/17
15.7.Železný Chlísttriatlon 0,6-26-6,5km štafeta1:45:46h6
24.6.Moraviamanaquatlon - 100m plavání + 1km běh?:??min1/2
24.6.Moraviamanběh 300m?:??min1/2
20.6.4. kolo MPD mladšího žactva - Slaviavýška1,15m10
20.6.4. kolo MPD mladšího žactva - Slaviaběh 60m9,61s10
18.6.Běh Konopiště1020m3:40min1
11.6.Plavecké závody Zlín MČR100m M1:25,16min24
10.6.Plavecké závody Zlín MČR4x50m VZ štafeta2:09,18min6
8.6.přebor Prahy - Kotlářkaběh štafeta 4x300m3:14,05min5
7.6.přebor Prahy - Kotlářkaběh 800m2:39,41min1/4
4.6.Czechmantriatlon 0,3+6+2km30:45min10/17
1.6.3. kolo MPD mladšího žactva - Olympvrh 2kg koulí7,69m10
1.6.3. kolo MPD mladšího žactva - Olympběh 150m24,28s?
1.6.3. kolo MPD mladšího žactva - Olympběh štafeta 4x60m31,97s?
28.5.Plavecké závody Kladno100m M1:26,4min4
28.5.Plavecké závody Kladno4x50m PZ štafeta2:42,6min13
28.5.Plavecké závody Kladno4x50m VZ štafeta2:07,9min8
28.5.Plavecké závody Kladno4x50m PZ štafeta smíšená2:50,1min18
26.5.Krajský odznak všestrannosti olympijských vítězů - Čáslavvíceboj2945 bodů3
20.5.Highland Games Úvalyskotské soutěže1726 bodů1
18.5.2. kolo MPD mladšího žactva - Juliskaběh 600m1:56,5min7
18.5.2. kolo MPD mladšího žactva - Juliskakriket24,34m19
14.5.Mini Adventure Klánoviceorientační závod RD15210 bodů18
13.5.Plavecké závody Kolín100m Z1:32,4min8
13.5.Plavecké závody Kolín50m VZ34,3s3
13.5.Plavecké závody Kolín800m VZ12:42,1min4
13.5.Běh Sova800m2:29min9
3.5.Pohár rozhlasu Kolínvýška117cm14
3.5.Pohár rozhlasu Kolínběh 600m2:00,16min?
29.4.Čarodejnický běh1400m?:??min1
26.4.Jarní běh Olympu1260m5:01min8
24.4.VZ atletika Jeseniovavrh 2kg koulí6,68m15
24.4.VZ atletika Jeseniova60m překážky14:15s?
23.4.Újezdský duatlonběh-kolo do 14let11:32min2
22.4.Aguatlon Praha 11200m plavání + 2,2km běh11:51min1/5
15.4.Aguatlon Jablonec200m plavání + 2km běh10:20min1/7
9.4.Běh Modřanskou roklí1km3:38min4
8.4.Jarní běháníběh 1200m4:47min1/6
2.4.Běh Prokopským údolím1450m5:26min1/1
29.3.Okresní odznak všestrannosti olympijských vítězů - Kolínpětiboj2981 bodů1
25.3.Běh Máchalkou1000m4:49min3
22.3.1. kolo MPD mladšího žactva - Džbánběh 1450m5:53min5
18.3.Aguatlon České Budějovice200m plavání + 2km běh10:57min3/7
3.3.Plavecké závody Plzeň200m PZ3:12min?
3.3.Plavecké závody Plzeň50m M39,6s?
3.3.Plavecké závody Plzeň50m K35,0s?
15.2.4.veřejné atletické závody Stromovkaběh 150m24,35s?
1.2.3.veřejné atletické závody Stromovkaběh 800m2:47,14min?
11.1.1.veřejné atletické závody Stromovkaběh 150m24,13s?

Seriály a poháry

ročníknázevpopisvýsledekumístění
kategorie/celkově
2017Tři pro zdravícelkové pořadí37 bodů4/5
2017Běžecké nadějecelkové pořadí31 bodů1/7

Archiv

Počasí

In-počasí

Návštěvnost

TOPlist