Listopad 2020

• 26.11.2020

5 12

Pár fotek z nedělního výletu s manželkou na Kokořínsko. Nadcházející prodloužený víkend o dva dny dovolené v tréninkovém duchu.
    Dále snad momentální situace skočí do trojky a konečně se začně oficiálně v omezeném režimu závodit. V mém případě půjde o běhy.

15 10

13 14

+ další fotky

Upozornění pro příznivce triatlonu. Dnes otevřel Czechman registraci pro rok 2021. Závod na polovičních distancích (1,9-90-21km) proběhne v tradičním termínu v sobotu 5.června.
  • 20.11.2020

16

v neděli další výběhu opět s bráchou a Šlehou na nejvyšší kopec Šumavy Plechý ....

14 32

slunečné vrcholky vypadaly díky kůrovci strašidelně, byly ale výhledy ....

20

28 5

o nadcházejícím víkendu, než se snad začne závodit, něco běžecky dlouhého podobného ....

21

+ ostatní fotky
  • 12.11.2020

8 10

Dnes opět několik povedených fotek z pěšího výletu s rodinou. Tentokráte byl na neděli cíl jasný. Být v té dlouhodobé inverzi někde výše na sluníčku. Nejblíže byly Brdy, takže jednoznačně vyhrály. O víkendu pravděpodobně další výběh na kopec, asi Plechý Šumava.