1000 MIles

Výsledky 2023

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
31.12.Silvestrovský běh Jardy Štercla3,4km14:11min5/20
17.11.Běh 17.listopadu6km23:42min14/18
12.11.Velká Kunratickáběh 3,1km15:59min193
11.11.Svatojánská 20běh 18km1:22:10h5/24
5.11.BoBoběh28km2:37:59h22
4.11.2 míle Stromovka3,2km12:08min15
28.10.Podzimní půlmaraton VŠ Ligyběh 21,1km1:28:46h12/43
22.10.Kros Bučiny15km běh1:11:38h15/31
21.10.VŠ liga Praha10km běh42:08min36
15.10.Klánovický půlmaraton21,1km1:35:25h29/68
3.10.Podzimní běh okolo Eroplantu7,5km32:33min4/11
1.10.Hradecký maratonběh 42,2km3:23:00h14/39
28.9.Svatováclavský běh3,25km11:53min3/7
28.9.Časovka na Trubasilnice 2,7km6:54min12/24
24.9.Běchovice10km běh41:01min19/143
23.9.Mělnický vinařský běh10km40:49min7/22
20.9.VŠ liga Praha10km běh40:47min7/18
16.9.Půlmaraton Ústí21,1km1:33:46h15/96
13.9.Geofyzikální běhběh 5,8km26:27min7/16
9.9.Triatlon Karlovy Vary0,75-20-5km1:10:56h5/49
6.9.Běh Anny Marie6,6km27:32min?/?
3.9.Triatlon Hrádek0,5-18-5km1:27:13h6/11
2.9.Birell RunCzechběh - 10km40:00min24/257
2.9.Otradovický triatlon0,5-20-5km1:11:??h1
29.8.Běh Smetánkou3,5km15:45min3/5
26.8.Pilman 1/2IMtriatlon 1,9-90-21km DNF
20.8.Štafetový závod dvojicběh 2x1x5km38:05min3/22
19.8.Triatlon Račicesupersprint41:37min6/70
15.8.Márův běh6,2km27:14min2/12
13.8.Triatlon Most1,9-90-21km4:46:19h2/17
5.8.Houmrův triatlon0,4-40-10km1:45:13h1/1
3.8.Šárecká 5běh 5km23:48h3/11
2.8.Triatlon Sadská0,4-20-3km45:??min1
30.7.Triatlon Horní Počernice0,75-20-5km1:11:19h2/8
29.7.Triatlon Vyžlovka0,6-21-7km1:21:59h1/3
23.7.Triatlon Tábor0,7-20-5km1:05:05h2/45
20.7.Zátopkův Zlatý týdenběh 10km40:44min2/19
15.7.Triatlon Konopiště0,75-20-5km1:10:14h7/46
11.7.Dvě kola při zdiběh 7,8km34:08min3/27
8.7.Orka triatlon0,9-31-5,5km1:31:43h2/4
5.7.Memoriál Zdeňka Bambáska – silniční časovka21km31:06min22/96
1.7.Hopman triatlon1,5-40-10km2:14:28h2/8
27.6.Stezka mužůběh 3km14:55min4/6
24.6.Příbramský triatlon0,3-9-2km28:33min2/23
22.6.Běh lesoparkem7km31:47min4/4
17.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km9:54:03h2/16
15.6.Běh Hostivařběh 5km20:06min2
13.6.Přebor Sabzoběh 3,4km13:15min1/2
10.6.MFB Kolínběh 21,1km1:34:58h2/5
6.6.Běh pro Zuzanku6,2km23:43min2/4
3.6.Czechman1/2IM4:30:35h6/52
30.5.Chuchelský kros3,2km13:17min1/2
27.5.Silniční triatlon Votvírák0,7-20-2km1:12:37h1/4
25.5.Krčský kros4km16:35min1/2
21.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:29:17h10/32
18.5.Běh Hvězdou6,3km27:09min2/2
14.5.Půlmaraton kolín - KVOK21,1km běh1:29:57h?/?
13.5.Běh Sova5,2km20:21min1/2
11.5.Kros Otakara Pachannaběh 4,2km16:28h1/2
7.5.Pražský maratonběh 42,2km3:07:15h46/376
6.5.2 míle Stromovka3,2km12:04min10
3.5.Běh Vídrholcem3,5km12:35min2/3
1.5.Běh krásné vyhlídky7,4km31:57min7/8
29.4.Sázavák75km silnice2:18:58h4/12
29.4.Čarodejnický běh Úvaly3600m?2
26.4.VŠ liga Praha10km běh38:26min8/17
25.4.Běh na dráze3km10:54min2/2
23.4.Aguatlon P11400m plavání + 5km běh24:48min2/27
22.4.Pošukběh 16km1:21:32h4/8
19.4.Jarní běh Olympu5,5km22:20min2/11
18.4.Krčská 1010km běh42:26min3/5
16.4.Aguatlon Příbram400m plavání + 5km běh23:53min6/34
15.4.Pardubický půlmaraton21,1km běh1:25:41h31/137
11.4.Běh SABZO v Ďáblickém háji5,6km běh22:17min1/5
9.4.Běh lipovou alejí10km39:05min7/22
6.4.Krčská 55km běh18:42min1/1
1.4.Pražský půlmaraton21,1km běh1:32:42h107/857
30.3.Memoriál Otaraka Pachmanna6km23:24min1/3
28.3.Jarní běh Europlantu4,5km18:33min4/13
25.3.VŠ liga Praha10km běh39:53min22
23.3.Běh Čimickým hájem5,6km22:15min2/4
21.3.Bankokrosběh 4,3km17:11min6/8
19.3.Českobrodská pečeťběh 10km38:37min7/25
18.3.Aguatlon České Budějovice400m plavání + 5km běh23:51min4/23
15.3.Jarní běh Sabzoběh 3,1km11:35min1/1
11.3.Pečecká desítkaběh 10km38:32min27/86
8.3.Hala Sabzoběh 3km10:52min3
8.3.Hala Sabzoběh 1km3:17min5
5.3.Krušnohorská 3035km běžky klasika1:24:40h2/3
4.3.2 míle Stromovka3,2km11:34min7
25.2.Boboloppet80km5:51:43h10/16
19.2.Mísečky30km běžky klasika1:47:44h5/11
18.2.VŠ liga Praha10km běh39:40min24
12.2.Jizerská 5050km běžky klasika3:11:33h52/273
5.2.Orlický maraton40km běžky klasika2:21:53h9/15
4.2.2 míle Stromovka3,2km11:39min5
29.1.Jilemnická 5035km běžky klasika2:00:57h4/13
28.1.VŠ liga Praha10km běh39:38min16
21.1.La Diagonela48km běžky klasika2:52:18h23/79
14.1.Běh partyzánskou stezkou8,9km39:57min9/25
7.1.2 míle Stromovka3,2km12:02min8
5.1.Novoroční lampiónový běh10km41:57min2

Ondrateply.cz

Návštěvnost

TOPlist