pořadítýmzápasůvýhryremízyprohryskórebody
8Sokol Úvaly164012327 : 3878
9Zruč n.S.161114304 : 4073

Komentáře k některým zápasům

25.04.2010 Úvaly – Lokomotiva Vršovice 24:21 (15:7)

Utkání dvou naprosto rozdílných poločasů nám předvedli naši muži. Po opatrném začátku se rozehráli k velmi dobrému výkonu a hlavně dobře fungující obrana dělala soupeři velké starosti. Když se k tomu přidal i rychlý přechod do útoku a kombinační hra na brankovišti, byl zde osmigólový náskok a diváci se těšili na druhý poločas. Tady ale přišlo vystřízlivění. Spousta technických chyb a střelba z nepřipravených pozic udělali ze zápasu napínavou podívanou. Pět minut před koncem byl stav 20:19. Naštěstí se vítězství podařilo udržet a získat tak po dlouhé době dva body, které posunuly náš tým o jedno místo v tabulce směrem vzhůru a již nejsme poslední.