Archiv

Červenec 2013

 • 31.7.2013 - Dnes podle plánu běh VŠ ligy na 5km v Modřanech. Start 19h.
 • 28.7.2013

  dovolená Itálie Vydařená dovolená za náma. Několik málo fotek zde. Potrénovat jsem splnil na 200%. Hlavně plavání v moři bylo suprové. Opět se to zvrhlo v brutální trénink v těžkých klimatických podmínkách. Snad to bude za týden na Slovakmanovi znát. Tento týden dávám odpočinkový se zadrženým středečním běžeckým závodem na 5km v Modřanech. Aspoň stihnu dohnat tradiční resty v práci. Na Slovensko vyrážíme už v pátek ráno. Děti jsou na anglickém příměstském táboře.
 • 22.7.2013 Což takhle dát si ještě Ještěd
  Ještěd

  Další dílek do mozaiky výběhů na nejpamátnější české kopečky. Report z výběhu na Ještěd z minulé soboty.

   

 • 20.-28.7. dovolená
 • 19.7.2013 - Včerejší hodně utrápený Ondřejův běh v Krčáku na 10,3km za 40:50min. V silné účasti to stačilo na něco kolem desátého místa. Běželo se mi podle očekávání dost ztěžka. Nakonec s rovnoměrným tempem něco málo pod 4min/km spokojenost. Po práci hurá na dovolenou s rodinou do střední Itálie na Numanu.
 • 17.7.2013 - Dnešní plánovaný hoby triatlon na Sadské bohužel nebude. Místo toho dám tradiční vyjížďku s CK Úvaly.
 • 14.7.2013

  Ještěd Sobotní Mělník jsem vypustil, ale nevydržel v klidu a vyrazil na Ještěd (viz níže). Téměř 22km výběh se slušným převýšením se extra povedl. Já jsem si ho ale moc neužil, protože mě doznívající chřipka při konverzačním tempu odsoudila spíš k boji o přežití. Fotky z akce zde.
  Další týden bych konečně rád najel na tréninkový plán. Ve středu dám tradiční hoby triatlon v Sadské, kam pravděpodobně vyrazíme závodit celá rodina. Ve čtvrtek pak Ondřejův běh na 10,3km v Krči. Další týden vyrážíme na dovolenou do střední Itálie, kde bych rád více potrénoval. Slovakman bude po návratu z dovolené už za týden, který dám odpočinkový.
 • 11.7.2013 - tuto sobotu má parta běhajích magorů v plánu další kopec. Tentokrát dominantu severních Čech Ještěd. Kdyby měl někdo chuť a čas, tak místa v autě ještě jsou.

  Logo Kopce

  Kopce aneb Deník party magorů, běhajících nahoru

  Ještěd: sobota 13.7., propozice

 • 10.7.2013 - Šílená chřipka, takže totální tréninková pauza. Sobotní Mělník pravděpodobně vypustím.
 • 9.7.2013 - Výsledy Czech Bigman festivalu zde.
 • 7.7.2013

  Bigman ponožky Včerejšího Bigmana (terénní + dlouhý triatlon dva dny po sobě) za ideálního počasí tradičně vyhrál Petr Vabroušek, který musel dohánět ztrátu po pátečním defektu na kole. Dlouhý sobotní triatlon (klasicky zkráceno plavání, téměř celé jen po proudu) suveréně vyhrál. Na něm se sešla slabší konkurence okolo 50 účastníků. Podobný počet lidí stál se mnou v 10h na startu půlky (1,5-94-23km).
  Po rychlém plavání po proudu jsem vylézal za poodskočenou tříčlennou skupinou na cca 7.místě. Na kole i běhu jsem vůbec nevěděl jak na tom jsem, protože jsme se promíchali s dlouhotraťařema. Kolo jsem jel s mírnou rezervou. Zase mě potrápila zajíždějící sedlovka (vůbec nevím co s ní), kterou jsem zvedal a dotahoval za jízdy. Při výběhu z druhého depa mi někdo zahlásil 8 minut na prvního. Běžel se 5x4,7km okruh. Od začátku jsem nasadil svižné tempo kolem 4min/km a čekal kdy mi dojde. To se nestalo a cíl jsem proťal v čase 4:38:25h na celkovém druhém místě. První cyklista Martin Polesný z Liberce finišoval pouhou 1,5 minutu přede mnou. S odstupem času mě druhé místo trochu mrzí. Kdybych měl info, že prvního v závěrečném běhu tak stahuji, tak bych se určitě zmáčknul.
  Se závodem (hlavně během) veliká spokojenost, protože vše proběhlo podle plánu. Navíc za druhé místo zase něco přibylo na CESTU NA HAVAJ.
 • 5.7.2013 - Zítra tradičně dávám Pražský střední triatlon v rámci Bigmana. Čekají nás dva okruhy ve Vltavě (dost často něco málo přes 1km po proudu, kvůli vysokému průtoku), 5 cyklistických okruhů (cca 94km) po dálnici na Cukrák a zpět. V závěrečném běhu 5 okruhů (23,5km) kolem Barandovské skály. Pojímám závod jako dobrý trénink se svezením na super povrchu dálnice. Plánuji se moc neflákat, ale zase nejít na krev, abych mohl dál pokračovat v tréninku.
  Blíží se dovolená s rodinou, na kterou vyrážíme za 14 dní do střední Itálie. Chci si tam letos dost odpočinout před Slovakmanem, který bude hnedka další týden 3.srpna. Do něho chci dát vše.
  Začínám tvořit termínovku 2014. Organizátoři si dost pospíšili. Bude z čeho vybírat. Řada akcí se opět překrývá. Stopro příští rok zařadím zahraniční závod série IM.
 • 3.7.2013 - Na včerejším 5km běhu v Hostivaři 11.místo za 18:31min. Ženy běžely členité jedno 2,5km kolo převážně po zpevněných cestách, muži dvě. První jsem šel za rovných 9min, ve druhém totálně odešel (9:31min), takže celkově mizerný pocit. Dnes volnější den s nějakou tou regenerací. Od 18h plánuji s manželkou pravidelnou MTB vyjížďku s Úvalákam od sudu.
 • 2.7.2013 - Dnes jdu odložený běh (kvůli povodním) s názvem Cena Ness v lesoparku Hostivař na 5km. Start v 18h. Jako trénink přechodů tam i zpět na kole.


  + video z běhu na nedělním triatlonu v Hostivaři - závěrečný sedmý okruh

 • 1.7.2013

  Terénní triatlon Hostivař

  Včera jsem si nenechal ujít první ročník terénního triatlonu Hostivař, který pořádá spolek kolem H-triatlonu se vtipným sloganem: tělo musíme překvapit. Startující si mohli vybrat ze tří variant: Sport, Klasik a Hobby. Já jsem samozřejmě při přihlašování neváhal a šel do nejdelšího Sportu. Na prezentaci jsme se sešli s řadou lidí z Hisportteamu (Radkou V., Jirkou S. a Pájou M.). Z Úval se mnou jel Láďa Chvátal, který to bral jako přípravu před víkendovým Pražským Bigmanem (jedu letos opět jen půlku), proto zvolil nejkratší trasu Hobby. Na startu hlavního závodu se sešlo pramálo účastníků (20, celkem 111), takže jsem tušil, že se o vítězství budu prát s týmovým kolegou Pájou. Ten ukázal své nejsilnější plavání a suveréně v zadrženém tempu vyhrá. Já jsem z vypuštěné blátivé Hostivařské přehrady vylézal třetí. Na velmi technickém kole (spíš singtreku, takže se špatně předjíždělo) mě předjel ještě jeden bajker, takže jsem do druhého depa dorazil na čtvrtém místě. Závěrečný běh byl dostatečně dlouhý, což mi vyhovovalo. Strojovým vyrovnaným tempem všech kol jsem se postupně propracovat až na první konečné místo. Závěrečný sedmý okruh už jsem si mohl vychutnat a dobíhat se synátorem, který mi byl velikou oporou. Hlásil průběžnou ztrátu na běhu, která dobře motivovala. Manželka zase pořídila řadu fotek. Pája finišoval stylově (dobře vidět na fotce níže) minutku za mnou. Všichni z týmu i Láďa jsme brali pořadí na bedně. Závod měl drobné organizační chybičky (fronta u prezentace, opoždění startu, značení trati, jídlo po doběhu), ale ty nutno při prvním ročníku odpustit a organizátorům za skvělou akci (výborné zázemí, zajištění, doprovodný program) poděkovat. Příští ročník stopro přitáhne více účastníků. Příjemné byly price money 600,-, které přidávám na CESTU NA HAVAJ.

  doběh s Filipem společně po závodě Pájova parádička bedna ostatní fotky okolo závodu zde

  Naše výsledky:
  SPORT (0,8-25,5-10,5km)
  Já 2:05:32h 1.místo
  Pája M. 2:06:35h 2.místo
  KLASIK (0,4-18,5-7,5km)
  Radka V. 1:48:23h 1.místo
  Jirka S. 1:33:26h 2.místo
  HOBBY (0,4-11,5-4,5km)
  Láďa CH. 1:14:28h 2.místo

  Podrobné výsledky zde.

Ondrateply.cz

Kilometrovník

Kompletní kilometrovník

Galerie

Galerie

Archiv

Kompletní archiv

Návštěvnost

TOPlist